Gönüllülük Başvuruları | 2020

Danende Topluluğu “iyiler iyi organize olun” bilinciyle yola çıkmış üniversiteli gençlerden oluşan bir topluluktur. Topluluğumuz, günümüz gençlerini hedef kitle alarak, milli ve manevi değerlerinden beslenerek ve onlardan kuvvet alarak geçmişini bilen ve geleceğe yön verebilen bireylerin gelişimine destek olmayı vizyon edinmiştir.


Değişimin içerisinde yer almak için öncelikle zihnimiz ve bedenimizi organize bir hale getirmemiz gerekiyor. Biz buna gönüllü olmak diyoruz. Fikri ve fiili bir yaparsak değişim gelir.

Gönüllü olduktan sonra ülkemizi, dünyamızı yaşanılabilir, iyi, güzel ve doğru bir geleceğe yönlendirmek için organize olmak gerekir. Ancak organize olursak projeler üretebiliriz ve projelerimizi harekete geçirirsek dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmiş oluruz. Fikri ve fiili bir yaparsak değişim gelir.

Evet, daha yaşanılabilir bir dünya istiyoruz. Çünkü şu an bu yazıyı okurken bile İslam Coğrafyası’nda ve dünyanın herhangi bir yerinde çocuklar, açlıktan, susuzluktan ölüyorlarsa dünya halen düşündüğümüz kadar yaşanılabilir bir yer değil. Ailelerinin sevmeye, öpmeye kıyamadığı çocuklar mermiler ile öldürülüyorsa dünya halen düşündüğümüz kadar yaşanılabilir bir yer değil. Bir dağı parçalayacak büyüklükte bombalarla çocuklar öldürülüyorsa dünya halen düşündüğümüz kadar yaşanılabilir bir yer değil. İşte Danende Topluluğu, bu yaşanılabilir dünyanın oluşmasındaki fikrin tuğlalarından biri olmak için organize olup mücadele veriyor.

Daha yaşanılabilir bir dünya için GÖNÜLLÜ OL, ORGANİZE OL, DEĞİŞTİR!

MEDYA VE TANITIM KOMİSYONU BAŞVURU

KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU BAŞVURU

VEFA KOMİSYONU BAŞVURU

EĞİTİM KOMİSYONU BAŞVURU

TEKNOLOJİ KOMİSYONU BAŞVURU

MALİ İŞLER VE FON GELİŞTİRME KOMİSYONU BAŞVURU


Danende Topluluğu © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.